مشاوره

ارائه کلیه خدمات مشاوره ساخت و تجهیز گلخانه های مدرن توسط افراد متخصص و خبره به صورت کلینیکی و …

طراحی و اجرا

طراحی و اجرای پروژه های گلخانه ای خود را به شرکت فنی مهندسی گلخانه سازان پارس سدروس فناور با ضمانت و گارانتی بسپارید.

پشتیبانی فنی

مجموعه ما با تجربه ای چند ساله در حوزه ساخت و تجهیز گلخانه آمادگی ارایه پشتیبانی به تمامی مشتریان محترم را دارا می باشد.

 خدمات اصلی شرکت پارس سدروس فناور

بعد از ساخت گلخانه مناسب و تجهیز آن با سیستم های گرمایشی، سرمایشی، آبیاری و غیره با مشاوره مهندسین با تجربه خود ، بهترین مشاوره را در اختیار گلخانه داران گذاشته تا بالاترین عملکرد را در تولید بدست آورند و امید است در گام بعدی با مشارکت در فروش و صادرات این محصولات ، زنجیره ساخت گلخانه تا فروش محصول را کامل نماییم.

گلخانه سازی

شرکت پارس سدروس فناور با اتکا به توانایی فنی و نیروی انسانی متخصص خود، اقدام به راه اندازی یک واحد گلخانه سازی مدرن نموده که به صورت کامل توانائی تولید سازه‌های مدرن گلخانه‌ای را دارا می‌باشد. واحد گلخانه شرکت پارس سدروس فناور شامل بخش‌های: طراحی، قطعه سازی، پوشش، اجرا و می‌باشد. که در تمامی بخش‌ها از متخصصین جوان، خلق و مجرب استفاده شده است.

 • طراحی و اجرای گلخانه
 • قطعه سازی
 • پوشش پلی کربنات

چرا پارس سدروس فناور؟

شرکت پارس سدروس فناور از سال ۸۷ وارد حوزه خدمات کشاورزی شده و در کنار عرضه تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی، کود و سم، بذر، تجهیزات آبیاری و طراحی و پیاده سازی سازه های گلخانه ای فعالیت خود را آغاز کرده و آماده ارائه مشاوره و پیاده سازی گلخانه های شما در هر مقیاس و متراژ می باشد.

 • مشتری مداری:

  بهترین لحظه های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را میشنویم و با آنها صحبت میکنیم.

 • تعهد و مسئولیت:

  ما نسبت به مشتریان خود بی تفاوت نیستیم و همواره در قبال نتایج، مسئولیت پذیر بوده و نسبت به تعهد های خود متعهد می مانیم.

 • شفافیت

  برقراری ارتباطی صادقانه و شفاف با همکاران و مشتریان از اصول اساسی ماست.

 • تخصص:

  ما ضمن رعایت اصول حرفه ای، با تکیه بر دانش و تخصص همکاران مسیری هموار برای دستیابی به موفقیت را برای شما فراهم می سازیم.

عاملین فروش شرکت پارس سدروس فناور

شرکت پارس سدروس فناور همواره در حال گسترش محصولات خود و طبیعتا گسترش محدوده فروش محصولات خود می‌باشد. لطفا جهت دریافت اطلاعات نمایندگان شهر خود با ما تماس بگیرید.

09199090549

پارس سدروس فناور

نمونه پروژه های انجام شده: