درباره ما

شرکت پارس سدروس فناور از سال ۸۷ وارد حوزه خدمات کشاورزی شده و در کنار عرضه تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی، کود و سم، بذر، تجهیزات آبیاری و طراحی و پیاده سازی سازه های گلخانه ای فعالیت خود را آغاز کرده و آماده ارائه مشاوره و پیاده سازی گلخانه های شما در هر مقیاس و متراژ می باشد.

چرا پارس سدروس فناور؟

 • مشتری مداری:

  بهترین لحظه های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را میشنویم و با آنها صحبت میکنیم.

   
 • تعهد و مسئولیت:

  ما نسبت به مشتریان خود بی تفاوت نیستیم و همواره در قبال نتایج، مسئولیت پذیر بوده و نسبت به تعهد های خود متعهد می مانیم.

   
 • شفافیت

  برقراری ارتباطی صادقانه و شفاف با همکاران و مشتریان از اصول اساسی ماست.

   
 • تخصص:

  ما ضمن رعایت اصول حرفه ای، با تکیه بر دانش و تخصص همکاران مسیری هموار برای دستیابی به موفقیت را برای شما فراهم می سازیم.

  انواع مختلفی از سبک ها و اندازه ها

   انتخاب گلخانه مناسب برای کشت خود یکی از مهمترین مراحل در فرآیند ساخت گلخانه است. به هر نوع گلخانه ای که ارائه می دهیم نگاه دقیق تری بیندازید و خود تصمیم بگیرید که کدام ساختار و کدام بسته بهترین نیاز و بودجه شما را برآورده می کند. اگر سوال دیگری دارید یا نمی توانید تصمیم بگیرید چه نوع سازه ای را می خواهید ، با ما تماس بگیرید. تکنسین های گلخانه ما در برنامه ریزی پروژه گلخانه شما را راهنمایی می کنند.

  در سیستم های گلخانه ای پارس سدروس ، ما انواع مختلفی از سبک ها و اندازه های سازه های گلخانه ای را برای پاسخگویی به نیازهای هر پرورش دهنده ارائه می دهیم. هر نوع سازه به طور خاص برای کاربردهای خاص طراحی شده است و می تواند به روش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. درباره اینکه کدام گلخانه متناسب با نیاز شما است بیشتر بدانید

  کشاورزی کنترل شده و خدمات مهندسی گلخانه

   ما در خدمات مهندسی برای تاسیسات گلخانه ای تجاری ، سازمانی و تحقیقاتی تخصص داریم. خدمات ما شامل  برنامه ریزی سایت ، مطالعات امکان سنجی ، برنامه ریزی تجاری ، مشخصات سیستم برای هر دو تاسیسات گلخانه و محفظه رشد ، برآورد هزینه ، ارزیابی وضعیت ساختمان ، مطالعات انرژی ، خدمات طراحی مهندسی ، پیشنهادات و نظارت بر ساخت و سازمیباشد. همپنین ما نقشه ها و مشخصات مناقصه را با برآورد هزینه ساخت بر اساس چندین پروژه مشابه گذشته در با شرکای خود ارائه می دهیم.

  روند طراحی

  در مورد گلخانه های تخصصی تحقیق کنید

   گلخانه های پژوهشی یک زمینه تخصصی است که نیازهای آن بیشتر از گلخانه معمولی آموزشی است. گروه مهندسی پارس سدروس فناور بیش از 10 تحقیق خاص گلخانه ای را در 10 سال گذشته با چندین دهه تجربه اضافی در انواع تاسیسات گلخانه و محفظه رشد به اتمام رسانده است. گلخانه های تحقیقاتی در هسته اصلی آنها در مورد رشد گیاهان و تحقیق در مورد عوامل بیماری زا آنها است. مهار و حذف آن عوامل بیماری زا یا مواد اصلاح شده ژنتیکی برای مرکز تحقیقاتی حیاتی است. ما در زمینه تهیه طرح های گلخانه ای که بتوانند از نظر BSL-2P ، BSL-3P و APHIS برای تأسیسات مهار استفاده کنند ، تخصص داریم. مهندسان پارس سدروس فناور در جلسات دقیق برنامه نویسی گلخانه تجربه زیادی در بحث درباره نیازهای گیاهی با محققان به زبان آنها دارند. دانش و الزامات ثبت شده در طول برنامه برای طراحی سیستم های پشتیبانی مورد استفاده برای ایجاد محیط کنترل شده برای رشد گیاهان استفاده می شود. این سیستم های پشتیبانی شامل ادغام ساختار ، تجهیزات کنترل محیط ، سیستم رشد گیاهان ، سیستم مدیریت گیاهان و جمع آوری داده های محیطی و سیستم های کنترل می باشد. اگر هرکدام از این اجزا از بین رفته باشند یا عملکرد کمتری داشته باشند ، گلخانه در رشد و نگهداری گیاهان مورد استفاده در برنامه تحقیق موفق نخواهد بود. طراحی سیستم های مکانیکی ، برقی و لوله کشی گلخانه (MEP) نسبت به بیشتر ساختمان ها متفاوت است. بیشتر تجهیزات مورد استفاده در گلخانه مخصوص صنعت و مخصوص گلخانه تجاری است. بسیاری از بارها با ساختمانهای معمولی متفاوت است و “قوانین سرانگشتی” که عموماً برای بیشتر مهندسان عضو شورای عالی اروپا کار می کند ، وقتی در یک محیط گلخانه ای استفاده می شود تمایل به ارائه پاسخ های اشتباه دارد.  پارس سدروس فناور خدمات طراحی شامل نقشه های BIM و مشخصات کلیه اجزای گلخانه را ارائه می دهد.

منوی اصلی